Na PlayStation VR powstaje już ponad 100 gier! W jedną z nich zagramy też w Europie

A to wcale nie było takie pewne. Summer Lesson jednak dostępne będzie też na europejskim rynku. Liczba gier na PlayStation VR imponuje.

Los europejskiego wydania Summer Lesson był niepewny po tym jak okazało się, że Dead or Alive Xtreme 3 nie opuści Japonii. Wszystko przez to, że twórcy chcą uniknąć ewentualnych kontrowersji i zarzutów związanych z przedmiotowym traktowaniem kobiet w grze. Summer Lesson również mogłoby być posądzone o ewentualne podteksty, wszak to gra, w której wcielamy się w nauczyciela uczącego dwie młode uczennice. Nic takiego się jednak nie stanie, bo marka Summer Lesson już została zarejestrowana w Europie. To oznacza, że gra będzie dostępna na PlayStation VR także i u nas.

Ale nawet gdyby Summer Lesson wraz z Dead or Alive Xtreme 3 było japońską grą na wyłączność, to i tak nie moglibyśmy narzekać na brak produkcji. Kaz Hirai z Sony w rozmowie z BBC zdradził, że na PlayStation VR powstaje już ponad 100 gier! Rzecz jasna nie wszystkie będą gotowe na premierę gogli VR. Nie zmienia to jednak faktu, że na PlayStation VR naprawdę będzie w co grać. Wirtualna rzeczywistość może liczyć na olbrzymie wsparcie, a przecież to dopiero początek tej rewolucyjnej technologii.

Zobacz również: Electrolux PUREi9: co kryje się w pudełku?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Konsole:

PlayStation VR to nie tylko gry PlayStation VR: znamy szczegóły związane z przystawką PlayStation VR i Oculus Rift: poznaliśmy ceny gogli VR? Poszedłem do Biedronki kupić PlayStation 4 w promocji. A właściwie do trzech Biedronek PlayStation VR: Przystawka zwiększająca moc PS4 jest wielkości konsoli Nintendo Wii! Nie tylko PlayStation VR. Sony pracuje nad konkurentem Samsung Gear VR? Nowe gry na PlayStation VR. Giganci nie boją się inwestować w wirtualną rzeczywistość! Gry z PlayStation 4 będą streamowane na peceta. Szansa dla Oculus Rift? Zobacz gameplay z Wayward Sky - gry na PlayStation VR W Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation VR nie zagramy. Wszystko przez… kobiety! Na PlayStation VR będziemy grać na siedząco Ten horror od studia Capcom musi być straszny! Zobacz reakcje grających na PlayStation VR Xbox 360 ma już 10 lat. Oto 10 gier, dzięki którym o konsoli nie zapomnimy Gry na PlayStation VR: 90 klatek na sekundę ma być standardem Sony: PlayStation VR ma przewagę nad konkurencją Oculus Rift, PlayStation VR czy HTC Vive: które gogle VR osiągną największy sukces? Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR? Najlepiej kupić... Virtual Boya od Nintendo Sony: na PlayStation VR nie chcemy zarabiać PlayStation VR: znamy dokładną specyfikację Stare konsole, piękne telefony, szemrane towarzystwo. Żałuję, ale w polskim lombardzie nigdy nic nie kupię Na PlayStation VR będzie w co grać! Gogle otrzymają więcej gier niż niejedna konsola - zobacz zwiastuny 10 gier na PlayStation VR, na które warto czekać PlayStation 5? Nie sądzę, że powstanie PlayStation zaraz stuknie 20 lat. Wspominamy konsolę, która powstała... z czystej złośliwości