Zamówisz Oculus Rift po premierze? Też dostaniesz darmową grę

A jeśli złożysz pre-order, w zestawie z Oculus Rift znajdziesz aż dwie darmowe gry.

Oculus do przedpremierowych zamówień, które wystartują najprawdopodobniej na początku roku, dołoży EVE: Valkyrie. Za darmo, bez ukrytych opłat. Na darmowy prezent mogą liczyć również ci, którzy zdecydują się kupić gogle VR po ich premierze. Gratisową grą będzie kolorowa platformówka Lucky’s Tale:

Nie da się ukryć - EVE: Valkyrie robi większe wrażenie. Na Lucky’s Tale jednak też nie możemy narzekać. Najważniejsze jest to, że na Oculus Rift od razu będzie co robić. Wersje demo pozwalają na krótką zabawę, a przecież nie wszyscy będą mogli sobie pozwolić na dodatkowy zakup gier czy aplikacji. Darmowa gra idealnie nadaje się do pierwszych dłuższych testów.

Ciekawe, czy Sony pójdzie śladem Oculusa i także dołoży darmowe tytuły do PlayStation VR. Idealnym kandydatem wydaje się być Wayward Sky, które pod względem grafiki i wykonania przypomina Lucky’s Tale. Z drugiej strony, "prezenty" trochę nie pasują do filozofii Sony — PlayStation 4 w zestawie z grami zawsze kosztuje więcej niż sama konsola. Czy PlayStation VR również będzie sprzedawane w kilku wariantach, a cena zależeć będzie od ilości dodawanych gier?

Zobacz również: LG InnoFest

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Jak powstaje smartfon? Jeśli poznacie prawdę, być może nigdy więcej go nie kupicie Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot