Cena Oculus Rift zostanie ujawniona na początku 2016 roku

Palmer Luckey zapowiedział, kiedy wystartują pre-ordery Oculus Rift. To oznacza, że wówczas poznamy też cenę niezwykle oczekiwanych gogli VR.

Jakiś czasu temu Palmer Luckey ujawnił, że cena Oculus Rift zostanie ujawniona w chwili rozpoczęcia przedpremierowych zamówień. Z jego wpisu na Twitterze wynika, że pre-ordery ruszą zaraz na początku 2016 roku. Wtedy też poznamy konkretny termin premiery Oculus Rift oraz dokładną cenę urządzenia. Ciekawe, czy jeden ze sklepów miał rację twierdząc, że Oculus Rift kosztować będzie mniej niż 400 dolarów.

Twórca Oculusa uspokoił więc tych, którzy obawiali się, że przedpremierowe zamówienia ominą ich lub rozpoczną się bez nich, ze względu na święta. Nic takiego się nie stanie. Palmer Luckey po raz kolejny zapewnił także, że pierwszy kwartał 2016 to okres, w którym Oculus Rift się ukaże. Nie dostaniemy więc powtórki z HTC Vive - niby gogle miały mieć swoją premierę jeszcze w 2015 roku, ale termin przełożono na kwiecień 2016. W przypadku Oculus Rift opóźnień się nie przewiduje.

Zobacz również: Toshiba Z830

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Jak powstaje smartfon? Jeśli poznacie prawdę, być może nigdy więcej go nie kupicie Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Bill Gates: kradnij pomysły, zdradzaj przyjaciół, ciężko pracuj. Tak zostaniesz miliarderem Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą

Popularne w tym tygodniu:

Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne. Szczególnie, gdy wyręcza nas w tym robot