PlayStation VR i Oculus Rift: poznaliśmy ceny gogli VR?

Jeden ze sklepów podał cenę PlayStation VR oraz Oculus Rift. Ile zapłacimy za gogle VR?

Oczywiście należy pamiętać, że nie są to oficjalne ceny - Sony oraz Oculus wciąż nie podali, ile przyjdzie nam zapłacić za PlayStation VR oraz Oculus Rift. Wiemy jedynie, że PlayStation VR może kosztować tyle, co nowa konsola, a ilość wydanych pieniędzy na Oculus Rift zależeć będzie od komputera, jaki posiadamy. Jeśli niezbędna będzie wymiana podzespołów, wirtualna rzeczywistość może kosztować łącznie nawet 1500 dolarów!

A ile kosztować będą same gogle VR? Sklep playseatstore.com zna odpowiedź na te pytania — albo przynajmniej głośno przewiduje. Ich cennik prezentuje się następująco:

PlayStation VR — 433,59$ (około 1 688 zł)

Oculus Rift — 396,65$ (około 1 544 zł)

Nawet jeśli uznamy, że cena jest przesadzona, to warto mieć na uwadze, że w zestawie znajdą się nie tylko same gogle VR. Do PlayStation VR dokładana jest przystawka wielkości konsoli Nintendo Wii zwiększająca moc PS4, a do Oculus Rift pad od Xboksa One. Teoretycznie to “gratisy”, ale bez wątpienia zwiększają cenę urządzeń.

Pocieszać możemy się też tym, że to tylko spekulacje. Oficjalnych cen wciąż nie ujawniono.

Zobacz również: Electrolux PUREi9: co kryje się w pudełku?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Konsole:

Poszedłem do Biedronki kupić PlayStation 4 w promocji. A właściwie do trzech Biedronek PlayStation VR: Przystawka zwiększająca moc PS4 jest wielkości konsoli Nintendo Wii! Nie tylko PlayStation VR. Sony pracuje nad konkurentem Samsung Gear VR? Nowe gry na PlayStation VR. Giganci nie boją się inwestować w wirtualną rzeczywistość! Gry z PlayStation 4 będą streamowane na peceta. Szansa dla Oculus Rift? Zobacz gameplay z Wayward Sky - gry na PlayStation VR W Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation VR nie zagramy. Wszystko przez… kobiety! Na PlayStation VR będziemy grać na siedząco Ten horror od studia Capcom musi być straszny! Zobacz reakcje grających na PlayStation VR Xbox 360 ma już 10 lat. Oto 10 gier, dzięki którym o konsoli nie zapomnimy Gry na PlayStation VR: 90 klatek na sekundę ma być standardem Sony: PlayStation VR ma przewagę nad konkurencją Oculus Rift, PlayStation VR czy HTC Vive: które gogle VR osiągną największy sukces? Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR? Najlepiej kupić... Virtual Boya od Nintendo Sony: na PlayStation VR nie chcemy zarabiać PlayStation VR: znamy dokładną specyfikację Stare konsole, piękne telefony, szemrane towarzystwo. Żałuję, ale w polskim lombardzie nigdy nic nie kupię Na PlayStation VR będzie w co grać! Gogle otrzymają więcej gier niż niejedna konsola - zobacz zwiastuny 10 gier na PlayStation VR, na które warto czekać PlayStation 5? Nie sądzę, że powstanie PlayStation zaraz stuknie 20 lat. Wspominamy konsolę, która powstała... z czystej złośliwości Sprzęt, którego nie znacie. Zapomniane radzieckie konsole gier wideo Armiga i inne retro konsole to nostalgiczne oszustwo. Staroszkolne granie nie umarło Oculus Rift jednak trafi na PlayStation 4 i Xbox One? Dziwne losy growej wirtualnej rzeczywistości