Zobacz gameplay z Wayward Sky - gry na PlayStation VR

Wayward Sky to jedna z gier, które zostały zapowiedziane na PlayStation VR. W Sieci pojawił się fragment rozgrywki pokazujący, co będziemy w grze robić.

Przygodówki “point&click” to gatunek bardzo popularny na komputerach. W grach tego typu chodzi o to, żeby wchodzić w interakcję z przedmiotami — zbierać je lub wykorzystywać w odpowiednich miejscach. Wygląda na to, że ten gatunek stanie się modny również na goglach VR. Wayward Sky na PlayStation VR pokazuje, że taka rozgrywka może być bardzo ciekawa. Co będziemy robić w Wayward Sky? Zobaczcie fragment gameplayu:

W tym przypadku interakcja z napotkanymi obiektami będzie jeszcze ciekawsza, bo wskazywać będziemy je nie kursorem myszki, a własnym wzrokiem. Prawie jak w rzeczywistości. Wayward Sky przyciągnie do siebie przyjemną dla oka oprawą graficzną. Nie jest to fotorealizm, ale kolorowy świat na pewno może się podobać.

Przy okazji przypominamy zwiastun zaprezentowany na tegorocznych targach E3:

Zobacz również: Electrolux PUREi9: co kryje się w pudełku?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Konsole:

W Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation VR nie zagramy. Wszystko przez… kobiety! Na PlayStation VR będziemy grać na siedząco Ten horror od studia Capcom musi być straszny! Zobacz reakcje grających na PlayStation VR Xbox 360 ma już 10 lat. Oto 10 gier, dzięki którym o konsoli nie zapomnimy Gry na PlayStation VR: 90 klatek na sekundę ma być standardem Sony: PlayStation VR ma przewagę nad konkurencją Oculus Rift, PlayStation VR czy HTC Vive: które gogle VR osiągną największy sukces? Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR? Najlepiej kupić... Virtual Boya od Nintendo Sony: na PlayStation VR nie chcemy zarabiać PlayStation VR: znamy dokładną specyfikację Stare konsole, piękne telefony, szemrane towarzystwo. Żałuję, ale w polskim lombardzie nigdy nic nie kupię Na PlayStation VR będzie w co grać! Gogle otrzymają więcej gier niż niejedna konsola - zobacz zwiastuny 10 gier na PlayStation VR, na które warto czekać PlayStation 5? Nie sądzę, że powstanie PlayStation zaraz stuknie 20 lat. Wspominamy konsolę, która powstała... z czystej złośliwości Sprzęt, którego nie znacie. Zapomniane radzieckie konsole gier wideo Armiga i inne retro konsole to nostalgiczne oszustwo. Staroszkolne granie nie umarło Oculus Rift jednak trafi na PlayStation 4 i Xbox One? Dziwne losy growej wirtualnej rzeczywistości Konsole potrzebują większych nośników. Dziś Blu-ray to już za mało! LexiBook: przenośna konsola z Biedronki. Ma więcej gier niż Vita i grafikę jak na PlayStation 4 - jest się z czego śmiać? GTA V: porównanie grafiki. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360 PlayStation Flow to tylko żart. I szkoda! Ruch w rzeczywistości to postępy w grze Spotify wreszcie na PlayStation. Konsola centrum domowej rozrywki. Pecet niepotrzebny? PlayStation 4 i Xbox One. To nie jest generacja dla starych graczy