Zen Zone: relaks na Samsung Gear VR

Ciężki dzień w pracy? Wirtualna rzeczywistość pozwoli się odstresować za pomocą aplikacji Zen Zone, która już dostępna jest na Samsung Gear VR.

Wcześniej autorzy Zen Zone wypuścili na Oculus Rift i Google Cardboard aplikację Eden River. Na Samsung Gear VR twórcy nie odchodzą od tematu relaksu, bowiem Zen Zone właśnie na tym polega — żeby użytkownicy gogli VR mogli odstresować się i spędzić miło czas. Gra pozwala na medytację w domowych warunkach. Najciekawszą opcją jest na pewno wizyta w ogrodzie zen. Nie trzeba jechać do Japonii, żeby móc je odwiedzić — wystarczą gogle VR.

Relaksacyjne aplikacje mogą być jednymi z najpopularniejszych w wirtualnej rzeczywistości. Niezwykle ciekawie zapowiada się np. Harmonix Music VR. To gra, która tworzy muzyczne wizualizacje. Szykuje się bardzo hipnotyzujące, odprężające doświadczenie!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wirtualna rzeczywistość:

Artur Kurasiński: technologia VR odmieni dziennikarstwo Samsung Gear VR - zwiastun z okazji premiery Nvidia stworzy własne gogle VR. Rozwiążą największy problem wirtualnej rzeczywistości? 70 mln użytkowników gogli VR do końca 2017 roku. Możliwe? Wirtualna rzeczywistość odmieni reportaże. Poruszający materiał VR z Paryża Wirtualna rzeczywistość: tylko dla dorosłych? PEGI inaczej spojrzy na gry VR Ogromne zainteresowanie Samsung Gear VR Samsung Gear VR: coraz bliżej premiery w Polsce! SpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami Mark Zuckerberg: 40% czasu spędzonego w VR poświęcimy na media społecznościowe Kevin Spacey inwestuje w technologię VR 12 najlepszych filmów w 360-stopniach. Dla tych widoków warto mieć gogle VR Back to Dinosaur Island za darmo na Steam. Crytek chwali się swoją technologią VR Immersis VR: wirtualna rzeczywistość bez gogli. Ciekawy pomysł i... wielkie oszustwo? Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR? Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR Figment VR: gogle VR w obudowie do iPhone’a! 10 najlepszych kamer 360 stopni. Tym sprzętem nakręcisz filmy VR Być jak Robert Lewandowski. Header Goal VR: piłkarska gra na Oculus Rift Samsung Gear VR kupimy w salonach.T-Mobile będzie sprzedawał gogle Samsung Gear VR: na Facebooku można oglądać filmy w 360-stopniach Capcom, twórca serii Resident Evil i Street Fighter, zainteresowany grami VR Everest VR: załóż gogle i zdobądź najwyższy szczyt Ziemi 9 najlepszych apek na Google Cardboard. Co ciekawego oferują tanie gogle VR?