Samsung Gear VR - zwiastun z okazji premiery

Gogle Samsung Gear VR w Ameryce już trafiają do klientów. Ba, gogle w wielu sklepach zostały wyprzedane. Samsung jednak nadal promuje swój produkt i zachęca do zakupu specjalną “reklamówką”.

Promowanie wirtualnej rzeczywistości jest niezwykle trudne. W końcu trzeba pokazać coś, co działa inaczej niż zwykły obraz, bo oferuje znacznie więcej. Tylko dopóki nie założy się gogli VR na głowę, nie zobaczy się tego efektu. Jak zachęcić do wkroczenia w wirtualną rzeczywistość? Zobaczcie, jak robi to Samsung:

I trzeba przyznać, że ich spot promujący Samsung Gear VR jest bardzo ciekawy. Pokazuje, czym są gogle VR i — co wydaje się najważniejsze — co mogą zaoferować. Rekin atakujący widza na pewno wzbudza ciekawość. Chociaż, nie da się ukryć, na ekranie telewizora czy monitora nie uda się wywołać tego samego efektu “wow” co na goglach VR.

Wygląda jednak na to, że Samsung nie ma problemu z przekonaniem właścicieli smartfonów do wirtualnej rzeczywistości. Samsung Gear VR bardzo szybko wyprzedał się w internetowych sklepach. Niedługo gogle VR trafią też do Polski, choć dokładnego terminu jeszcze nie znamy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wirtualna rzeczywistość:

Nvidia stworzy własne gogle VR. Rozwiążą największy problem wirtualnej rzeczywistości? 70 mln użytkowników gogli VR do końca 2017 roku. Możliwe? Wirtualna rzeczywistość odmieni reportaże. Poruszający materiał VR z Paryża Wirtualna rzeczywistość: tylko dla dorosłych? PEGI inaczej spojrzy na gry VR Ogromne zainteresowanie Samsung Gear VR Samsung Gear VR: coraz bliżej premiery w Polsce! SpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami Mark Zuckerberg: 40% czasu spędzonego w VR poświęcimy na media społecznościowe Kevin Spacey inwestuje w technologię VR 12 najlepszych filmów w 360-stopniach. Dla tych widoków warto mieć gogle VR Back to Dinosaur Island za darmo na Steam. Crytek chwali się swoją technologią VR Immersis VR: wirtualna rzeczywistość bez gogli. Ciekawy pomysł i... wielkie oszustwo? Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR? Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR Figment VR: gogle VR w obudowie do iPhone’a! 10 najlepszych kamer 360 stopni. Tym sprzętem nakręcisz filmy VR Być jak Robert Lewandowski. Header Goal VR: piłkarska gra na Oculus Rift Samsung Gear VR kupimy w salonach.T-Mobile będzie sprzedawał gogle Samsung Gear VR: na Facebooku można oglądać filmy w 360-stopniach Capcom, twórca serii Resident Evil i Street Fighter, zainteresowany grami VR Everest VR: załóż gogle i zdobądź najwyższy szczyt Ziemi 9 najlepszych apek na Google Cardboard. Co ciekawego oferują tanie gogle VR? Nowa wersja Samsung Gear VR ma już datę premiery Wirtualna rzeczywistość odmieni pornografię. "VR bardziej oddziałuje na nasze zmysły"