Ten horror od studia Capcom musi być straszny! Zobacz reakcje grających na PlayStation VR

Capcom stworzyło demo technologiczne o nazwie Kitchen. Nie wiemy jak ta gra na PlayStation VR wygląda, ale możemy domyślać się, że jest bardzo straszna.

Kitchen to jedna wielka tajemnica. Technologiczne demo na PlayStation VR od Capcomu zostało zapowiedziane jakiś czas temu, ale czym dokładnie jest — tego nie wiadomo. Wiedzę na ten temat mają jedynie ci, którzy widzieli Kitchen w akcji. Ich reakcje można zaobserwować na zabawnym z naszego punktu widzenia materiale wideo. Osobom mającym gogle na głowie do śmiechu nie jest…

Zastanawiamy się, czy to nie lepsza forma promocji gry VR. Wirtualna rzeczywistość ma to do siebie, że dopóki nie założy się gogli, to trudno wyobrazić sobie “jak to jest”. Może więc zamiast pokazywać zwiastuny skupiające się na grze, które nie oddają tego, jak produkcja prezentuje się w wirtualnym świecie, lepiej skupiać się na reakcjach?

Jesteśmy Kitchen jeszcze bardziej zaintrygowani. Widzimy krzyczących, więc jeszcze bardziej chcemy zobaczyć, co to właściwie jest. I czy naprawdę ta gra tak straszy…

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Konsole:

Xbox 360 ma już 10 lat. Oto 10 gier, dzięki którym o konsoli nie zapomnimy Gry na PlayStation VR: 90 klatek na sekundę ma być standardem Sony: PlayStation VR ma przewagę nad konkurencją Oculus Rift, PlayStation VR czy HTC Vive: które gogle VR osiągną największy sukces? Oculus Rift, HTC Vive, PlayStation VR? Najlepiej kupić... Virtual Boya od Nintendo Sony: na PlayStation VR nie chcemy zarabiać PlayStation VR: znamy dokładną specyfikację Stare konsole, piękne telefony, szemrane towarzystwo. Żałuję, ale w polskim lombardzie nigdy nic nie kupię Na PlayStation VR będzie w co grać! Gogle otrzymają więcej gier niż niejedna konsola - zobacz zwiastuny 10 gier na PlayStation VR, na które warto czekać PlayStation 5? Nie sądzę, że powstanie PlayStation zaraz stuknie 20 lat. Wspominamy konsolę, która powstała... z czystej złośliwości Sprzęt, którego nie znacie. Zapomniane radzieckie konsole gier wideo Armiga i inne retro konsole to nostalgiczne oszustwo. Staroszkolne granie nie umarło Oculus Rift jednak trafi na PlayStation 4 i Xbox One? Dziwne losy growej wirtualnej rzeczywistości Konsole potrzebują większych nośników. Dziś Blu-ray to już za mało! LexiBook: przenośna konsola z Biedronki. Ma więcej gier niż Vita i grafikę jak na PlayStation 4 - jest się z czego śmiać? GTA V: porównanie grafiki. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360 PlayStation Flow to tylko żart. I szkoda! Ruch w rzeczywistości to postępy w grze Spotify wreszcie na PlayStation. Konsola centrum domowej rozrywki. Pecet niepotrzebny? PlayStation 4 i Xbox One. To nie jest generacja dla starych graczy Motion Tennis Cast: tenis dla każdego. Smartfony zabiją PlayStation Move i Kinecta PlayStation 3 i Xbox 360 przestają być potrzebne. Emerytura starej generacji coraz bliżej - i bardzo dobrze! Co z tego, że kosztuje ponad 11 tysięcy złotych. To stolik dla prawdziwego fana PlayStation!