Ogromne zainteresowanie Samsung Gear VR

Konsumencka wersja Samsung Gear VR wyprzedała się w największych internetowych amerykańskich sklepach. Gogli nie można kupić ani na Amazonie, ani na Bestbuy.com. Wirtualna rzeczywistość zaczyna być naprawdę popularna.

Samsung Gear VR to pierwsza konsumencka premiera “prawdziwych”, nie kartonowych, gogli VR. Choćby z tego powodu sprzedaż gogli jest istotna — możemy przekonać się, jak duże jest zainteresowanie wirtualną rzeczywistością i jaki potencjał ma ten rynek. Sugerując się sprzedażą w sklepach takich jak Amazon czy BestBuy możemy powiedzieć, że jest naprawdę spore.

Nie znamy konkretnych liczb, ale gogle Samsung Gear VR u tych dostawców się wyprzedały. Internetową sprzedaż w Ameryce prowadzi póki co tylko Samsung. Do urządzenia przyciąga na pewno niska cena, choć należy pamiętać, że Samsung Gear VR współpracuje tylko z wybranymi modelami smartfonów od Samsunga.

W Stanach Zjednoczonych zainteresowanie jest spore, ciekawe więc, jak gogle Samsung Gear VR zostaną przyjęte w Europie. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale nawet polski oddział Samsunga sugeruje, że gogle trafią do nas prędzej niż później.

Zobacz również: Electrolux PUREi9: co kryje się w pudełku?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wirtualna rzeczywistość:

Samsung Gear VR: coraz bliżej premiery w Polsce! SpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami Mark Zuckerberg: 40% czasu spędzonego w VR poświęcimy na media społecznościowe Kevin Spacey inwestuje w technologię VR 12 najlepszych filmów w 360-stopniach. Dla tych widoków warto mieć gogle VR Back to Dinosaur Island za darmo na Steam. Crytek chwali się swoją technologią VR Immersis VR: wirtualna rzeczywistość bez gogli. Ciekawy pomysł i... wielkie oszustwo? Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR? Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR Figment VR: gogle VR w obudowie do iPhone’a! 10 najlepszych kamer 360 stopni. Tym sprzętem nakręcisz filmy VR Być jak Robert Lewandowski. Header Goal VR: piłkarska gra na Oculus Rift Samsung Gear VR kupimy w salonach.T-Mobile będzie sprzedawał gogle Samsung Gear VR: na Facebooku można oglądać filmy w 360-stopniach Capcom, twórca serii Resident Evil i Street Fighter, zainteresowany grami VR Everest VR: załóż gogle i zdobądź najwyższy szczyt Ziemi 9 najlepszych apek na Google Cardboard. Co ciekawego oferują tanie gogle VR? Nowa wersja Samsung Gear VR ma już datę premiery Wirtualna rzeczywistość odmieni pornografię. "VR bardziej oddziałuje na nasze zmysły" Na YouTube każdy film dopasowany jest do gogli VR VRGO: nietypowy kontroler VR Czym różni się robienie gry w VR od "zwyczajnej" gry? Spytaliśmy twórców legendarnego Crysisa Zmiana płci, łapanie dziewczyny za kolano, oglądanie narodzin syna. 10 nietypowych zastosowań gogli VR TYLKO U NAS: ViReMED - słynna polska chirurg wchodzi do branży VR