SpeechCenter VR: aplikacja na Samsung Gear VR pozwoli pokonać strach przed publicznymi wystąpieniami

Dzięki goglom Samsung Gear VR i darmowej aplikacji SpeechCenter VR możemy postawić się w sytuacji dla wielu ekstremalnej: kiedy trzeba przemawiać przed tłumem ludzi.

SpeechCenter VR to jeszcze jeden niezwykle ciekawy dowód na pożyteczne wykorzystanie gogli VR. Aplikacja działa na Samsung Gear VR. Twórcom przyświecał jeden cel: zwalczyć strach przed publicznymi wystąpieniami.

SpeechCenter VR to lekcje pozwalające przygotować się do przemówień. Co najważniejsze, aplikacja ma też część praktyczną, w której jesteśmy poddawani testom. Wirtualna publika zachowuje się jak prawdziwa i w trakcie naszego występu może — niby niechcący — nas rozpraszać: na sali ktoś będzie śmiał się, kasłał czy starał zagłuszyć dzwoniący telefon. Czyli możemy sprawdzić się, jak reagujemy w kryzysowych momentach.

Oczywiście to nadal wirtualny tłum, więc stres wciąż będzie nieporównywalny, ale nie da się ukryć, że SpeechCenter VR pozwoli lepiej przygotować się do publicznego wystąpienia. Ciekawa i przydatna aplikacja — dostępna za darmo!

Zobacz również: Electrolux PUREi9: co kryje się w pudełku?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wirtualna rzeczywistość:

Mark Zuckerberg: 40% czasu spędzonego w VR poświęcimy na media społecznościowe Kevin Spacey inwestuje w technologię VR 12 najlepszych filmów w 360-stopniach. Dla tych widoków warto mieć gogle VR Back to Dinosaur Island za darmo na Steam. Crytek chwali się swoją technologią VR Immersis VR: wirtualna rzeczywistość bez gogli. Ciekawy pomysł i... wielkie oszustwo? Poznaliśmy europejską datę premiery Samsung Gear VR? Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR Figment VR: gogle VR w obudowie do iPhone’a! 10 najlepszych kamer 360 stopni. Tym sprzętem nakręcisz filmy VR Być jak Robert Lewandowski. Header Goal VR: piłkarska gra na Oculus Rift Samsung Gear VR kupimy w salonach.T-Mobile będzie sprzedawał gogle Samsung Gear VR: na Facebooku można oglądać filmy w 360-stopniach Capcom, twórca serii Resident Evil i Street Fighter, zainteresowany grami VR Everest VR: załóż gogle i zdobądź najwyższy szczyt Ziemi 9 najlepszych apek na Google Cardboard. Co ciekawego oferują tanie gogle VR? Nowa wersja Samsung Gear VR ma już datę premiery Wirtualna rzeczywistość odmieni pornografię. "VR bardziej oddziałuje na nasze zmysły" Na YouTube każdy film dopasowany jest do gogli VR VRGO: nietypowy kontroler VR Czym różni się robienie gry w VR od "zwyczajnej" gry? Spytaliśmy twórców legendarnego Crysisa Zmiana płci, łapanie dziewczyny za kolano, oglądanie narodzin syna. 10 nietypowych zastosowań gogli VR TYLKO U NAS: ViReMED - słynna polska chirurg wchodzi do branży VR Polskie gogle Da Vinci VR: nie czekajmy na doskonałą VR. Bierzmy ją teraz VR przed Oculusem: Amiga 3000 - wirtualna rzeczywistość, jakiej nie znacie